Proszê zainstalować najnowsz± wersjê flash player ze strony:
http://www.adobe.com/

You need to upgrade your Flash Player from website -
http://www.adobe.com/

Terapia NLS

O terapii

Pojawienie się na rynku medycznym urządzeń do diagnostyki organizmu wpłynęło na rozwój medycyny bioinformacyjnej, a także ulepszenie i poszerzenie zakresu usług medycznych oferowanych przez lekarzy i placówki diagnostyczne. Urządzenia telemetryczne i pomiarowo-analityczne posiadają specjalne oprogramowanie, które pozwala na postawienie precyzyjnej diagnozy stanu zdrowia pacjenta. Najnowsze urządzenie diagnostyczne, dystrybuowane przez markę Evitum o nazwie Mezator to niezbędny sprzęt w gabinecie każdego diagnosty.

Z urządzenia Mezator mogą korzystać kliniki i jednostki medyczne, placówki edukacyjne i szkoły, sanatoria, zakłady spa i centra kosmetyczne, kliniki piękności i salony medycyny estetycznej, centra fitness i kluby, centra odnowy biologicznej, instytuty sportowe, siłownie, osoby prowadzące sprzedaż bezpośrednią zdrowej żywności.

Mezator wykazuje poziom i obecność alergii, hormonów, wirusów, bakterii, pasożytów, grzybów i infekcji z określeniem ich dokładnej lokalizacji (95% dokładności, najwyższy wskaźnik na rynku). Wszechstronne i kompleksowe oprogramowanie Mezatora, dzięki terapii biorezonansowej eliminuje wirusy, bakterie i grzyby.

W leczeniu jakich schorzeń dysfunkcji i chorób sprawdzi się metaterapia urządzeniem Mezator?

Metaterapia urządzeniem Mezator doskonale sprawdzi się w:

  • leczeniu chorób zwyrodnieniowych, chorób autoimmunologicznych, nowotworów (jako terapia dodatkowa);
  • wzmocnienia układu odpornościowego, leczeniu przewlekłych infekcji;
  • leczeniu ostrych bólów przewlekłych lub stanów zapalnych;
  • leczeniu zmęczenia, osłabienia, problemów ze snem, depresji, migren, schorzeń psychosomatycznych;
  • leczeniu alergii, wrażliwości na substancje chemiczne, egzemy, neurogennego zapalenia skóry;
  • leczeniu zaburzeń hormonalnych, skutków menopauzy;
  • leczeniu chorób związanych z dojrzałym wiekiem; leczeniu chorób dzieci, chorób związanych ze wzrostem, problemów wychowawczych;
  • leczeniu objawów bólu pleców, bólu stawów, skurczów i zapalenia stawów,
  • w medycynie sportowej jako pomoc w przygotowaniu do zawodu.

 

Jakie funkcje posiada urządzenie Mezator?

Biorezonansowy skaner diagnostyczny Mezator posiada liczne funkcje pozwalające diagnoście na postawienie dokładnej diagnozy. Urządzenie Mezator pozwala na precyzyjne dookreślenie w jakim miejscu znajduje się patogen i stan zapalny. Za pomocą urządzenia jest możliwa globalna detekcja łącznie 120 000 komórek, organów, zespołów całego ciała i scharakteryzowanie tysięcy form i stanów chorobowych. Skanowanie jednego organu trwa około 2-3 sekund, a badanie całego organizmu pacjenta na Mezatorze trwa od około 15-20 minut.

Mezator ma znaczną przewagę nad innymi urządzeniami do diagnostyki organizmu, bowiem kompleksowo wspomaga diagnostów w doborze leków i ma możliwość tworzenia terapii naprawczych. Lekarze diagności korzystający ze starszych urządzeń nie mają możliwości przeprowadzania badania rezonansu vegetatywnego, ani sprawdzenia skuteczności działania dopasowanego leku do chorego organu u badanego pacjenta. Baza leków w urządzeniu Mezator jest bogatsza względem innych urządzeń o leki parafarmaceutyczne, nutriceutyki, leki z grupy aptecznych (alopatia – farmacia), leki homeopatyczne, preparaty biologicznie aktywne, suplementy diety przydatne w potencjalnej przyszłej kuracji pacjenta. Mezator dzięki rozbudowanej funkcji vegeto testu pozwala na kompleksowe podejście do badania pacjenta.

Urządzenie zostało wyposażone w bioinduktory badające działanie mózgu pacjenta przesyłające do komputera sygnał o stanie zdrowia pacjenta. Mezator w oparciu o spektrum fal elektromagnetycznych poszczególnych organów organizmu konwertuje informacje z mózgu przy użyciu specjalnego czujnika. Mózg otrzymuje sygnał z urządzenia o potrzebie zbadania danego organu. Urządzenie przekierowuje sygnał na monitor poprzez bioinduktory, słuchawki z przekaźnikami fal elektromagnetycznych. Dzięki czynnikom przerzutnikowym otrzymujemy odpowiedź z mózgu pacjenta o jego stanie zdrowia i mamy możliwość odczytania jej na ekranie komputera.

W oprogramowaniu Mezatora wbudowane zostały różne programy terapeutyczne wspomagające podstawową diagnostykę: terapia czakrami; analiza porównawcza; meta terapia; vegeto test; replikacja leków na nośniki typu woda, spirytus, glukoza i parafina; funkcja lokalizacji patogenu i oceny zagrożenia organizmu; funkcja oceny zaznaczonego organu w trybie skanowania; funkcja autoterapii i regeneracji poszczególnych narządów.

Wykorzystanie fal elektromagnetycznych w diagnostyce organizmu przynosi doskonałe rezultaty. Urządzenie Mezator przede wszystkim skraca czas badania, pozwala postawić precyzyjną oraz dokładną diagnozę stanu pacjenta i dobrać skuteczną terapię leczniczą. Dystrybutorem w Polsce urządzenia Mezator jest marka Evitum. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.mezator.pl

Copyright 2008 © biorezonans.pl
polityka prywatno
Created by web-studio.pl
Start | Rzuć palenie | Terapia Mora | Ondamed | Alergie | Gabinety | Kontakt
facebook