Stosowane w naszym gabinecie najnowsze osiągnięcie niemieckiej myśli medycznej – terapia biorezonansowa daje rewelacyjne efekty w likwidowaniu nałogu palenia. Blisko 90% pacjentów po jednym 30-minutowym zabiegu rzuca palenie. Terapia pozbawia pacjenta uczucia głodu nikotynowego i jednocześnie pomaga odtruć organizm ze szkodliwych złogów nagromadzonych w nim w efekcie wdychania dymu papierosowego.

Jak to działa?

Ciało człowieka składa się z bilionów komórek, w których nieustannie zachodzą reakcje chemiczne. Wszystkim tym procesom towarzyszą drgania elektromagnetyczne. Nikotyna stale dostarczana organizmowi powoduje zaburzenie prawidłowych drgań harmonicznych. Aby uwolnić się od nałogu trzeba zrównoważyć pole elektromagnetyczne wygaszając fale odzwierciedlające uzależnienie od nikotyny. Dzieje się to poprzez przekazanie organizmowi fal o takiej samej długości ale odwróconych w fazie.

Jak wygląda zabieg?

Aparat do biorezonansu składa się z receptorów oraz urządzenia przetwarzającego drgania. Siedząc wygodnie w fotelu pacjent stawia stopy na płytkach receptorowych i w dłoniach trzyma elektrody ręczne; na czoło zakładane są też 2 małe płyteczki receptorowe. Elektrody odbierają sygnały z ciała i przekazują do urządzenia poprzez przewody w taki sam sposób jak impulsy nerwowe są doprowadzane do aparatów EKG lub EEG. Urządzenie przekształca je w ich lustrzane odbicie i przesyła z powrotem do organizmu pacjenta. Specjalny filtr natomiast oddziela i wzmacnia „zdrowe” drgania harmoniczne pacjenta stymulując siły witalne organizmu. Zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny, przeprowadzany za pomocą najnowszej generacji niemieckiego aparatu dwukanałowego co dodatkowo podnosi efektywność terapii.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.