Zestaw BEMER Pro

Perfekcyjne rozwiązanie dla wymagających użytkowników do zastosowania w domu i w gabinecie.

Zestaw BEMER Pro to pakiet „All inclusive” do Fizykalnej Terapii Naczyniowej BEMER. Wyposażenie spełnia wszystkie oczekiwania. Szczególnie sterownik B.BOX Professional fascynuje swoim nadzwyczaj klarownym wzornictwem i przemyślaną ergonomią. Duży, przejrzysty wyświetlacz dotykowy jest wyjątkowo łatwy w obsłudze i pozwala ponadto na jednoczesne i niezależne od siebie sterowanie dwoma modułami aplikacji (funkcja 2 w 1).

Obok pionierskiej jednostki sterującej zestaw BEMER Pro zawiera bogaty pakiet modułów aplikacji i akcesoriów. Różne moduły aplikacji dostarczają wytworzony w jednostce kontrolnej sygnał BEMER bezpośrednio do części ciała poddanej terapii.

Przejrzysty wyświetlacz dotykowy

Nagrodzony licznymi wyróżnieniami wyświetlacz dotykowy umożliwia łatwą i intuicyjną obsługę urządzenia. Wyświetlacz jest wyjątkowo przejrzysty, a jego układ nie wymaga objaśnień. Wszystkie poziomy terapii oraz programy można wygodnie uruchamiać poprzez naciśnięcie palcem.

 

Trzy wstępnie zdefiniowane programy

Obok standardowych programów do leczenia całego ciała z różnymi stopniami intensywności do wyboru, zestaw BEMER Pro posiada trzy wstępnie zdefiniowane programy. Umożliwiają one intensywne leczenie poszczególnych obszarów i mogą być wybierane za pomocą urządzenia sterującego B.BOX. Tutaj również można ustawić dziesięć różnych stopni intensywności.

 

Program na sen z kontrolą czasu i funkcją budzenia

Dla nauki od dawna oczywiste jest duże znaczenie procesów regeneracyjnych i naprawczych organizmu podczas nocnego wypoczynku. Dlatego BEMER, oprócz terapii wykonywanych w ciągu dnia, opracował specjalną konfigurację sygnałów do stosowania w czasie snu. Dzięki funkcji sterowania czasem można dopasować program nocny do swoich indywidualnych zwyczajów związanych ze snem. Dzięki funkcji budzenia, którą można aktywować na koniec programu, masz pewność, że wstaniesz z łóżka na czas.

 

Funkcja 2 w 1 + dual control

Dzięki funkcji dual control z zestawu BEMER Pro mogą jednocześnie korzystać dwie osoby i na przykład podłączyć do sygnału swoje własne maty. Alternatywnie można podłączyć także dwa różne moduły aplikacji, aby przykładowo poddać równoczesnemu leczeniu różne partie ciała. Możliwa jest także szczególnie intensywna terapia poprzez połączenie maty do leczenia całego ciała z B.SPOT do miejscowej aplikacji. Funkcję dual control można stosować zarówno w trybie dziennym jak i w programie na sen.

 

Tryb edycji do indywidualnego ustawienia

Tryb edycji to narzędzie programowe do tworzenia własnych programów specyficznych dla konkretnych wskazań z możliwością zapisu dziewięciu pozycji. W ten sposób można łatwo zapisać swoje ulubione programy: np. do odkwaszania podczas fazy drzemki poobiedniej lub szybszego leczenia złamań kości. Są specjaliści, którzy niezależnie od wskazówek w podręczniku pomogą dopasować niektóre indywidualne zastosowania do Twoich osobistych potrzeb.

 

Urządzenia BEMER poprawiają zaburzone ruchy pompujące małych i najmniejszych naczyń krwionośnych.
To przyczynia się do prawidłowego rozdziału krwi w sieci najmniejszych naczyń krwionośnych, odpowiadającemu zapotrzebowaniu.
Dlatego BEMER jest skuteczną opcją leczenia wielu chorób i zaburzeń nastroju.

BEMER jest oficjalnie dopuszczonym w UE wyrobem medycznym (CE0483) klasy IIa (93/42/EEC).

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.