Zestaw BEMER Classic

Optymalny start z Fizykalną Terapią Naczyniową BEMER.

Zestaw BEMER Classic nie idzie na kompromis w sprawie wydajności i obsługi. Dzięki wysokiej klasy wyposażeniu podstawowemu i jego łatwemu dołączaniu zestaw BEMER Classic nadaje się szczególnie dla początkujących użytkowników. Urządzenie sterujące B.BOX Classic wspiera wszystkie dostępne moduły aplikacji, które można zamówić zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Zestaw BEMER Classic oferuje wszystkie funkcje do terapii standardowej, na przykład program na sen oraz trzy wstępnie zdefiniowane programy do szczególnie intensywnej terapii.

Prosty w obsłudze wyświetlacz graficzny

Zestaw BEMER Classic można wygodnie obsługiwać przy pomocy wyświetlacza graficznego. Jest przejrzysty, a jego budowa intuicyjna. Poszczególne kroki wynikają same z siebie. Wszystkie stopnie terapii oraz programy można wygodnie uruchamiać naciśnięciem przycisku.

 

Trzy wstępnie zdefiniowane programy

Obok standardowych programów do leczenia całego ciała z różnymi stopniami intensywności do wyboru, zestaw BEMER Classic posiada trzy wstępnie zdefiniowane programy. Umożliwiają one intensywne leczenie poszczególnych partii ciała i mogą być wybierane za pomocą urządzenia sterującego B.BOX Classic.

 

 

Dziesięć stopni intensywności

Do terapii zgodnie z planem podstawowym przygotowano dziesięć indywidualnych stopni intensywności. Można je w prosty sposób ustawić za pomocą B.BOX Classic.

 

Program na sen i regenerację

Program ten został opracowany specjalnie do terapii podczas snu. Aktualne wyniki badań naukowych pokazują, że podczas snu następuje specyficzna redystrybucja krwi w organizmie. Jest ona bardzo ważna dla układu immunologicznego. Terapia na sen BEMER zmniejsza jednak w ten sposób nie tylko podatność na infekcje – dzięki stymulacji podczas snu leczenie staje się skuteczniejsze, następuje lepsza regeneracja oraz lepsze odkwaszanie organizmu. Program jest pomocny szczególnie dla osób starszych i przechodzących rehabilitację.

BEMER jest oficjalnie dopuszczonym w UE wyrobem medycznym (CE0483) klasy IIa (93/42/EEC).

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.